Prostory

Kde se nápady mění v projekty a projekty se stávají podnikáním

Vítejte v INIONu!

Je tu pro všechny, kteří mají plnouhlavu nápadů a hledají místo, kde na nich pracovat. Je to místo pro neformální setkávání, vzdělání ale i zábavu.

Prostor, který tu chyběl!

"V INIONu se mi líbí neformální prostředí, které motivuje a inspiruje. Karlovarákům podobný prostor pro práci a propojování chyběl. Věřím, že se tady rozvinou zajímavé projekty a že se zdejším podnikavcům bude dařit."

Tomáš Trtek (náměstek primátorky Statutárního města Karlovy Vary)
Tady jsem produktivní.

INION je místo pro kreativní lidi. Pracuju tady na svých projektech a scházím se tu se zákazníky. Mám ještě domácí studio, ale tady jsem produktivnější. V INIONu jsem se začal podílet na tvorbě podcastu a to mě baví. Jsem rád, že jsem toho součástí a těším se na další profesní příležitosti."

Matěj Dolejší (Multiply Production)

Přednáškový sál

Přednáškový sál pro vaše akce: 60 míst k sezení (30 míst s pracovními stoly.

Vybavení: whiteboard na stěně , blackboardy na dveřích, projektor, odpočinkový prostor, vysokorychlostní internetové připojení, variabilní uspořádání sezení)

900 Kč/hodina
6 500 Kč celý den
3 400 Kč večer (od 19h do 22h)

Rezervace přednáškového sálu s obsluhou
9 000 Kč/celý den
5 000 Kč/večer (od 19h do 22h)

Pro neziskový sektor rádi připravíme speciální nabídku. Kontaktujte nás!

Chci rezervovat přednáškový sál!

Zasedací místnost

Zasedací místnost: 8-10 míst

Vybavení: whiteboard,  televize pro projekci, připojení k internetu, zázemí s kuchyňkou, variabilní uspořádání sezení, káva&voda

400 Kč/hodina

Chci rezervovat zasedací místnost!

Podcastová místnost

Vstřícnost a ochota: Vážíme si každého, kdo k nám do studia zavítá. Ani netradiční přání pro nás nejsou problém, rádi vám vyjdeme vstříc a zařídíme, abyste se u nás cítili dobře.

Zkušenosti: Sami podcast nahráváme již 2 roky. Víme, jak se na natáčení připravit, včetně technického zajištění či scénáře. Vaše podcastové projekty budou v dobrých rukou.

Moderní vybavení: Ve studiu najdete úplně nové a kvalitní vybavení. Díky tomu bez problémů nahrajete audio, které bude znít prostě skvěle.

Útulný interiér: Chceme, abyste se v našem studiu cítili jako doma. Prostředí našeho studia vypadá skvěle i na kameře, takže se nemusíte omezovat jen na zvukové nahrávání, ale pustit se rovnou do tvorby video podcastů.

Chci rezervovat podcastovou místnost!

Výstavní prostory

Každé 2 měsíce dáváme možnost umělcům uspořádat u nás zdarma vernisáž s výstavou jejich uměleckých děl.

Neváhejte a pojďte vystavit svoje díla u nás v INIONU!

Chci rezervovat výstavní prostory!