Prostory

Kde se nápady mění v projekty a projekty se stávají podnikáním

Vítejte v INIONu!

Je tu pro všechny, kteří mají plnouhlavu nápadů a hledají místo, kde na nich pracovat. Je to místo pro neformální setkávání, vzdělání ale i zábavu.

V INIONu jsme pořádali seminář pro zahraniční lékaře. Jsou to velice pěkné, velké a útulné prostory. I když o víkendu mají zavřeno, vyšli nám vstříc a poskytli prostory v sobotu. O hosty bylo hezky postaráno - káva, čaj, voda, projektor, ukazovátko, flipchart. Navíc tam byla hezká výstava obrazů. Když zase budeme plánovat nějakou akci v Karlových Varech, tak jedině v INIONu :)

V INIONu jsme pořádali debatu „GENDEROVÁ ROVNOST: Jak využít ženskosti v podnikání“ a jsme nadmíru spokojeni. Komunikace ještě před akcí byla perfektní, vyšli nám ve všem vstříc. Prostory jsou moc příjemné, na místě je navíc k dispozici projektor, flipchart... Občerstvení v podobě teplých nápojů, karaf s vodou a dorty bylo také skvělé. Těšíme se na další spolupráci!

Přednáškový sál

Přednáškový sál pro vaše akce: 60 míst k sezení (30 míst s pracovními stoly.

Vybavení: whiteboard na stěně , blackboardy na dveřích, projektor, odpočinkový prostor, vysokorychlostní internetové připojení, variabilní uspořádání sezení)

900 Kč/hodina
6 500 Kč celý den
3 400 Kč večer (od 19h do 22h)

Rezervace přednáškového sálu s obsluhou
9 000 Kč/celý den
5 000 Kč/večer (od 19h do 22h)

Pro neziskový sektor rádi připravíme speciální nabídku. Kontaktujte nás!

Chci rezervovat přednáškový sál!

Zasedací místnost

Zasedací místnost: 8-10 míst

Vybavení: whiteboard,  televize pro projekci, připojení k internetu, zázemí s kuchyňkou, variabilní uspořádání sezení, káva&voda

400 Kč/hodina

Chci rezervovat zasedací místnost!

Podcastová místnost

Vstřícnost a ochota: Vážíme si každého, kdo k nám do studia zavítá. Ani netradiční přání pro nás nejsou problém, rádi vám vyjdeme vstříc a zařídíme, abyste se u nás cítili dobře.

Zkušenosti: Sami podcast nahráváme již 2 roky. Víme, jak se na natáčení připravit, včetně technického zajištění či scénáře. Vaše podcastové projekty budou v dobrých rukou.

Moderní vybavení: Ve studiu najdete úplně nové a kvalitní vybavení. Díky tomu bez problémů nahrajete audio, které bude znít prostě skvěle.

Útulný interiér: Chceme, abyste se v našem studiu cítili jako doma. Prostředí našeho studia vypadá skvěle i na kameře, takže se nemusíte omezovat jen na zvukové nahrávání, ale pustit se rovnou do tvorby video podcastů.

Chci rezervovat podcastovou místnost!

Výstavní prostory

Každé 2 měsíce dáváme možnost umělcům uspořádat u nás zdarma vernisáž s výstavou jejich uměleckých děl.

Neváhejte a pojďte vystavit svoje díla u nás v INIONU!

Chci rezervovat výstavní prostory!