Seznamte se: PilotInnCities

Datum:
6/6/2024
Čas:
13:00
Místo:
Výstaviště Brno, pavilon A, sál Rotunda
Stáhnout do kalendáře: 
Kalendář GoogleIcal
Vstupné:
Zdarma
Organizátor:

Vážení partneři a inovátoři,

máme pro vás vzrušující příležitost zapojit se do mezinárodního projektu v oblasti inovací pod vedením českého ministerstva, týmu MPO a agentury CzechInvest. Projekt PilotInnCities, financovaný z grantů EU, si klade za cíl řešit fragmentaci scény Smart Cities v ČR a odstranit překážky bránící hladkému zavádění inovací v obcích a městech. Plánujeme provést několik agilních pilotních projektů a na jejich základě vytvořit šablony pro státní a krajské programy.

Vaše účast a názory jsou pro nás klíčové:

  1. Vyplnění dotazníku: Prosíme o vyplnění krátkého dotazníku dostupného přes Google Forms ZDE prosím klikněte
  2. Účast na konferenci URBIS The Smart Cities Meetup: Tento rok proběhne v Brně od 4. do 6. června 2024. Zásadní představení projektu PilotInnCities se uskuteční ve čtvrtek 6. června. Nebudou chybět ani další aktuální témata a přední řečníci z Česka a celé Evropy. Pozvánku a detaily programu naleznete v příloze a na webu URBIS.

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na společnou spolupráci. Pro více informací a případné dotazy se neváhejte obrátit na Dominika Gřešáka, projektového manažera pro Smart Cities, na e-mailu dominik.gresak@czechinvest.org nebo přes web www.czechinvest.org.